Skip to content

WoW Worldsoul Saga Boost Teenused

Home – WoW Worldsoul Saga

Mis on head, kallis klient? Minu nimi on raamatukoguhoidja Husky ja ma tutvustan teile meie suurepäraseid WoW Worldsoul Saga turgutusteenuseid. Siin saate selles värskenduses lõpule viia mis tahes soovitud tegevuse, hankida mis tahes esemeid (kõrge tasemega) ja tõsta oma armsa WoW-tegelase taset. Nii et vaadake, mida saame pakkuda.

ImageSKUSummaryLinkTags
Buy Account Name and Surname Change Service
Any Battle net account name change service
Character Transfer possibility from another accounts
Customer’s Choice
Go to the page01. TOP 2
Hourly Driving of your Character
Leave all your daily stuff to Huskyboost
Totally custom offer
Go to the page02. TOP 3
Rent (Hire) a a Pro. Player
Play with top rating player from PvE or PvP
Any role, class and spec for your group
Flexible schedule
Go to the page02. TOP 3


See Worldsoul Saga asi on uus suur lugu legendaarses World of Warcraftis. See lugu toimub kolmes osas ja on mängus suur seiklus. Siiani teame seda (HuskyBoosti meeskond uuris seda, et saaksite end hästi kursis hoida). See saaga koosneb kolmest osast ja räägib suure loo. See tähistab World of Warcrafti kahekümne aasta möödumist ja valmistab meid ette järgmiseks Azerothi maadel.

WoW Worldsoul Saga tegevuste tõuge odava hinnaga

Saate osaleda uues võidusõidus nimega Earthen, proovida Delves (väikesed seiklused maailmas), jõuda uute oskustega hullumeelse tasemeni kaheksakümneni (eelmine oli lvl seitsekümmend) ja kasutada Warbandsi süsteemi, et aidata kõiki WoW tegelasi. Samuti on uus viis paljude alustega lendamiseks. Teid hämmastab see, kuidas me siin HuskyBoostis teie tellimuse kiiresti lõpule viime. Nii et vaadake meie selle WoW värskenduse pakkumisi.

The War Within suurendab Worldsoul Saga teenuseid

HuskyBoost võimaldab teil uurida värskenduses kõiki mängutsoone ning avada mõne tunni jooksul kõik soovitud üksused, saladused ja jooksud (koopasse ja reidi jaoks). Mängijad uurivad Azerothi maade maa all olevaid kohti, näiteks järgmist:

  • Koht nimega Khaz Algar, kus elab maalane;
  • Ringing Deeps mängutsoon Khaz Algari all;
  • Hallowfalli mänguala Ringing Deepsi all;
  • Azj-Kahet on nerublaste suurlinn.

Worldsoul Saga loo täielik selgitus

Lugu räägib legendaarse Azerothi kaitsmisest allpool asuvate tumedate jõudude eest ja silmitsi seismisest Nerubia impeeriumi vanade pahedega. See võib tunduda keeruline ja tegelikult on see nii, kui lähete üksi, kuid HuskyBoostiga pole muretsemiseks põhjust. Aitame teil täita legendaarse Azerothi päästmise missiooni.

Uue hooaja kesköö üksikasjad

See osa toob mängijad tagasi Quel’Thalase vanadele maadele. See puudutab Azerothi haldjate hõimude kokkuviimist. Seal saate sügavalt selle hooaja pärimustesse ja koostate strateegia, kuidas peatada surmavad jõud meie armsat Azerothi hävitamast.

Teave viimase titaani kohta – viimane peatükk

Mängijad lähevad Northrendi külmadele maadele. See osa aitab mängijatel rohkem teada saada titaanide ja nende naasmise kohta legendaarsetele Azerothi maadele. See muudab seda, mida mängijad Titansist arvavad. Kõik osad kõlavad nii põnevalt ja me ei jõua ära oodata, et saaksime teid siin HuskyBoostis aidata. Lihtsalt tellige meie hooaeg – ja me tõstame näiteks teie iseloomu kiiresti tasemele või lõpetame selle hooaja täielikult, et saaksite alustada mis tahes soovitud mängu lõppu.

Worldsoul Saga loo lõpp

See hooaeg on ainult ühe osa jaoks liiga suur. Iga osa lisab suurele loole. Mängijad näevad uusi kohti, võistlusi ja mänguviise, mis muudavad World of Warcrafti veelgi paremaks. HuskyBoostiga saate selle hooaja mängimisest täieliku naudingu ilma igasuguste raskusteta, närve raiskamata surmavate bosside tapmisele või raskete jooksude sooritamisele.

Worldsoul Saga WoW väljalaskekuupäev

Nende osade täpsed alguskuupäevad pole veel teada, kuid need juhtuvad järgmise paari aasta jooksul pärast üheksandat WoW laiendust DF. Värskendame seda artiklit, et teavitada teid niipea, kui saame teada täpse avaldamiskuupäeva; praegu saate ette tellida mõned meie võimendused, et olla selle väljalaske jaoks täielikult valmis. HuskyBoost aitab teid.