Skip to content

WoW válka v rámci Posilovací služby

HomeWoW Worldsoul Saga – The War Within

Dobrý den, vážený zákazníku. Jmenuji se knihovník Husky. A budu vám vyprávět o skvělém rozšíření The War Within, což je nový díl oblíbené hry World of Warcraft a vychází po skončení aktuálního rozšíření DF.

Pro toto rozšíření jsme připravili spoustu jedinečných, kvalitních a cenově dostupných služeb, proto si některé z nich předobjednejte již nyní.

ImageSKUSummaryLinkTags
Buy Account Name and Surname Change Service
Any Battle net account name change service
Character Transfer possibility from another accounts
Customer’s Choice
Go to the page01. TOP 2
Hourly Driving of your Character
Leave all your daily stuff to Huskyboost
Totally custom offer
Go to the page02. TOP 3
Rent (Hire) a a Pro. Player
Play with top rating player from PvE or PvP
Any role, class and spec for your group
Flexible schedule
Go to the page02. TOP 3

Toto rozšíření je jedním z nových dílů, které Blizzard připravuje k dvacátým narozeninám této populární hry. Všichni to milujeme a nové rozšíření je jako opravdu pěkný dárek. Není to jen jedna nová hra, ale začátek velkého příběhu zvaného Worldsoul Saga. HuskyBoost si pro vás připravil spoustu výhod, takže si objednejte naši podporu, abyste se stali top hráčem v nadcházejícím rozšíření této krásné hry.

Nový obsah ve WoW The War Within & posílení služeb

Hráči se vydají hluboko do zemí legendárního Azerothu. Najdou nová podzemní místa a setkají se se starými kulturami. Bude tam spousta zajímavého lore, do kterého se můžete dostat. Setkáte se s Earthen Dwarves, novou skupinou, ke které se mohou připojit, a budete bojovat proti Nerubianům ze smrtícího Azj-Kahet.

Posílení průzkumu oblastí ve War Within WoW

V předchozím tématu jsme tedy diskutovali o tom, že bude spousta nového obsahu, včetně nových herních oblastí. Pro tyto oblasti musíte mít profesionála HuskyBoost, protože to bude trvat dlouho a bude náročné odemknout všechny nové mapy (včetně zabíjení mobů, dokončení běhů pro dungeony a raidy a mnoho dalších). V tomto rozšíření budou nové oblasti, takže zde najdete jejich seznam na HuskyBoost:

  • herní zóna Isle of Dorn pod Khaz Algar;
  • herní zóna Ringing Deeps pod Khaz Algarem;
  • Herní zóna Hallowfall pod Ringing Deeps.

Přináší podporu v nové expanzi WoW za nízkou cenu

Hra bude mít nové funkce jako Delves, což jsou krátká dobrodružství pro jednoho až pět hráčů se skvělými odměnami, Warbands pro sdílení věcí mezi postavami, nové způsoby létání na mountech, nové dungeony a raidy a Hero Talents systém pro více způsobů, jak aby byla vaše postava jedinečná.

To vše je zahrnuto v našich posilovacích službách, takže se podívejte na naše nabídky HuskyBoost, kde najdete další podrobnosti. Najdete tam, co získáte za podporu, další možnosti, možnost bezplatného živého přenosu a požadavky, které je třeba splnit, pokud chcete naši podporu získat.

Úplné dokončení rozšíření War Within s HuskyBoost

Dokončení plného rozšíření nám nějakou dobu potrvá. Po dokončení tohoto rozšíření pro vás z našich boosterů přijdou ještě další dva díly:

  • Půlnoc pro WoW;
  • Poslední Titán.

Midnight přivede hráče zpět do Starého světa a Quel’Thalasu, aby bojovali proti temným silám Void a Sluneční studni. Bude to náročné, takže byste si na to s největší pravděpodobností chtěli objednat náš HuskyBoost. Postaráme se o zabití a vy budete mít pozitivní náladu, zábavu, nové předměty, úrovně a mnoho dalšího.

Dokončení poslední části nového rozšíření WoW

Poslední díl, který se jmenuje The Last Titan, zavede hráče do Northrendu (brrr.. tak chladného), aby se znovu setkali s Titány a objevili velké tajemství. Dozvíte se o nich hodně; dávat pozor na tradici. Tyto části hry mají učinit příběh World of Warcraft ještě zajímavějším. Ale co je ještě zajímavější, jsou naše nabídky HuskyBoost pro toto rozšíření a všechny díly – vše lze dokončit (dokonce i balíčky), abyste svou postavu vyrovnali až k čepici a dali jí ty nejmocnější předměty (vysoké úrovně).