Skip to content

WoW the War Within Padidinti Paslaugos

HomeWoW Worldsoul Saga – The War Within

Sveiki, gerbiamas Kliente. Mano vardas bibliotekininkas Haskis. Ir aš jums papasakosiu apie puikią „The War Within“ plėtrą, kuri yra nauja populiaraus „World of Warcraft“ žaidimo dalis, ir ji pasirodys pasibaigus dabartinei DF išplėtimo daliai.

Šiai plėtrai paruošėme daug unikalių, kokybiškų ir prieinamų paslaugų, todėl kai kurias iš jų užsisakykite iš anksto dabar.

ImageSKUSummaryLinkTags
Buy Account Name and Surname Change Service
Any Battle net account name change service
Character Transfer possibility from another accounts
Customer’s Choice
Go to the page01. TOP 2
Hourly Driving of your Character
Leave all your daily stuff to Huskyboost
Totally custom offer
Go to the page02. TOP 3
Rent (Hire) a a Pro. Player
Play with top rating player from PvE or PvP
Any role, class and spec for your group
Flexible schedule
Go to the page02. TOP 3

Ši plėtra yra viena iš naujų dalių, kurias Blizzard kuria šio populiaraus žaidimo dvidešimtojo gimtadienio proga. Mums visiems tai patinka, o nauja plėtra yra tarsi tikrai graži dovana. Tai ne tik vienas naujas žaidimas, bet ir didelės istorijos, vadinamos Worldsoul Saga, pradžia. „HuskyBoost“ paruošė jums daug privalumų, todėl užsisakykite mūsų postūmį dabar, kad taptumėte geriausiu žaidėju artėjančioje šio nuostabaus žaidimo plėtroje.

Naujas turinys WoW The War Within & paslaugų skatinimo

Žaidėjai leisis giliai į legendinio Azeroto žemes. Jie ras naujų požeminių vietų ir susipažins su senosiomis kultūromis. Bus daug įdomios istorijos, į kurią galite patekti. Susitiksite su Žemės nykštukais, nauja grupe, prie kurios jie gali prisijungti, ir kovosite su mirtinos Azj-Kahet nerubiečiais.

Pagrindinis tyrinėjimas srityse, kuriose vyksta karas WoW

Taigi, ankstesnėje temoje aptarėme, kad bus daug naujo turinio, įskaitant naujas žaidimų sritis. Šiose srityse jums reikia turėti „HuskyBoost“ profesionalą, nes užtruks daug laiko ir bus sunku atrakinti visus naujus žemėlapius (įskaitant minios žudymą, požemių ir reidų bėgimą ir daug daugiau). Šiame išplėtime bus naujų sričių, todėl čia rasite jų sąrašą HuskyBoost:

  • Dorno salos žaidimų zona po Khaz Algar;
  • Ringing Deeps žaidimo zona pagal Khaz Algar;
  • Hallowfall žaidimo zona žemiau Ringing Deeps.

Delves skatina naują WoW plėtrą už pigią kainą

Žaidimas turės naujų funkcijų, tokių kaip „Delves“, kurie yra trumpi nuotykiai nuo vieno iki penkių žaidėjų su šauniais apdovanojimais, „Warbands“, skirtos dalytis daiktais tarp veikėjų, nauji būdai skraidyti ant stovų, nauji požemiai ir reidai, ir „Hero Talents“ sistema, skirta daugiau būdų padarykite savo personažą unikalų.

Visa tai įtraukta į mūsų skatinimo paslaugas, todėl daugiau informacijos rasite mūsų „HuskyBoost“ pasiūlymuose. Ten rasite, ką gausite už padidinimą, bet kokias papildomas parinktis, nemokamą tiesioginio srauto parinktį ir reikalavimus, kurių reikia laikytis, jei norite, kad mes padidintume.

Visiškas „War Within“ išplėtimo užbaigimas naudojant „HuskyBoost“

Visiškai plėtra mums užtruks. Kai šis išplėtimas bus baigtas iš mūsų stiprintuvų, bus dar dvi dalys:

  • Vidurnaktis, skirtas WoW;
  • Paskutinis titanas.

Vidurnaktis sugrąžins žaidėjus į Senąjį pasaulį ir Quel’Thalas kovoti su Tuštumos tamsiosiomis jėgomis ir Saulės šuliniu. Tai bus sudėtinga, todėl greičiausiai norėsite užsakyti mūsų HuskyBoost. Mes pasirūpinsime nužudymais, o jūsų nuotaika liks teigiama, malonumas, nauji daiktai, lygiai ir daug daugiau.

Paskutinė naujos WoW išplėtimo dalies užbaigimas

Paskutinė dalis, kuri vadinasi Paskutinis titanas, nukels žaidėjus į Northrend (brrr.. toks šaltas), kad vėl susitiktų su titanais ir atrastų didelę paslaptį. Sužinosite daug apie juos; stebėkite istoriją. Šios žaidimo dalys skirtos padaryti World of Warcraft istoriją dar įdomesnę. Tačiau dar įdomiau yra mūsų „HuskyBoost“ pasiūlymai šiam išplėtimui ir visoms dalims – viskas gali būti užbaigta (net ir ryšuliai), kad jūsų personažas būtų išlygintas iki galo ir suteiktų jam galingiausių daiktų (aukštų lygių).