Skip to content

WoW, sõda Boost Services’is

HomeWoW Worldsoul Saga – The War Within

Tere, kallis klient. Minu nimi on raamatukoguhoidja Husky. Ja ma räägin teile suurepärasest laiendusest The War Within, mis on populaarse World of Warcrafti mängu uus osa ja mis ilmub pärast praeguse DF-i laiendusosa lõppu.

Oleme selle laienemise jaoks ette valmistanud palju ainulaadseid, kvaliteetseid ja taskukohaseid teenuseid, seega tellige mõned neist kohe ette.

ImageSKUSummaryLinkTags
Buy Account Name and Surname Change Service
Any Battle net account name change service
Character Transfer possibility from another accounts
Customer’s Choice
Go to the page01. TOP 2
Hourly Driving of your Character
Leave all your daily stuff to Huskyboost
Totally custom offer
Go to the page02. TOP 3
Rent (Hire) a a Pro. Player
Play with top rating player from PvE or PvP
Any role, class and spec for your group
Flexible schedule
Go to the page02. TOP 3

See laiendus on üks uutest osadest, mida Blizzard selle populaarse mängu kahekümnendaks sünnipäevaks teeb. Me kõik armastame seda ja uus laiendus on selle eest tõeliselt kena kingitus. See pole lihtsalt üks uus mäng, vaid algus suurele loole nimega Worldsoul Saga. HuskyBoost on teile ette valmistanud palju eeliseid, nii et tellige meie tõuge kohe, et saada selle toreda mängu eelseisva laienduse tippmängijaks.

Uus sisu rakenduses WoW The War Within & teenuste tõhustamine

Mängijad lähevad sügavale legendaarse Azerothi maadele. Nad leiavad uusi maa-aluseid kohti ja kohtuvad vanade kultuuridega. Siia saab palju huvitavat pärimust. Kohtute Maapäkapikkudega, uue rühmaga, millega nad võivad liituda, ja võitlete surmava Azj-Kaheti nerublaste vastu.

Uurimise tõuge WoW-i sõjas osalevate piirkondade jaoks

Nii et eelmises teemas arutasime, et uut sisu tuleb palju, sealhulgas uusi mängualasid. Nende piirkondade jaoks on teil vaja HuskyBoosti professionaali, kuna kõigi uute kaartide avamine (sealhulgas mobide tapmine, nii kongide kui ka reidide jooksmine ja palju muud) võtab kaua aega ja on keeruline. Selles laienduses on uusi valdkondi, nii et leiate nende loendist siin HuskyBoostis:

  • Dorni saare mänguala Khaz Algari all;
  • Ringing Deeps mängutsoon Khaz Algari all;
  • Hallowfalli mänguala Ringing Deepsi all.

Uue WoW-laienduse müügile annab soodsa hinna

Mängul on uued funktsioonid, nagu Delves, mis on lühikesed seiklused ühele kuni viiele mängijale koos lahedate auhindadega, Warbands asjade jagamiseks tegelaste vahel, uued viisid alustel lendamiseks, uued koopasse ja haarangud ning Hero Talentsi süsteem, mis pakub rohkem võimalusi muuda oma tegelane ainulaadseks.

See kõik sisaldub meie võimendusteenustes, seega vaadake lisateabe saamiseks meie HuskyBoosti pakkumisi. Sealt leiate, mida saate tõuke eest, kõik lisavalikud, tasuta otseülekande valiku ja nõuded, mida tuleb järgida, kui soovite meie tõuke saada.

HuskyBoostiga laiendamise sõja täielik lõpuleviimine

Täieliku laienduse lõpuleviimine võtab meil aega. Pärast seda, kui see laiendus meie võimendustest on teie jaoks valmis, on tulemas veel kaks osa:

  • Kesköö WoW jaoks;
  • Viimane titaan.

Kesköö toob mängijad tagasi Vanasse Maailma ja Quel’Thalasesse, et võidelda Voidi tumedate jõudude ja Päikesekaevuga. See on keeruline, nii et tõenäoliselt soovite selle jaoks meie HuskyBoosti tellida. Me hoolitseme tapmiste eest ja teile jääb positiivne meeleolu, nauding, uued esemed, tasemed ja palju muud.

Uue WoW-laienduse viimane osa valminud

Viimane osa, mille nimi on The Last Titan, viib mängijad Northrendi (brrr.. nii külm), et taas kohtuda titaanidega ja avastada suur saladus. Saate nende kohta palju teada; hoidke pärimusel silma peal. Need mänguosad on mõeldud World of Warcrafti loo veelgi huvitavamaks muutmiseks. Kuid veelgi huvitavam on meie HuskyBoosti pakkumised selle laienduse ja kõigi osade jaoks – kõike saab lõpetada (isegi komplekte), et teie tegelaskuju viimistleda ja anda talle kõige võimsamad esemed (kõrgetasemelised).