Skip to content

Teamfight Tactics veicināšanas pakalpojumi

Teamfight taktikas veicināšanas pakalpojumi

~34000 pārbaudītas pozitīvas atsauksmes. Vairāk nekā 50 000 pastiprinātāju tiešsaistē katru dienu. Vidējais sākuma laiks: 15 minūtes

Home – Teamfight Tactics Services

Čau, dārgais Klient. Mani sauc bibliotekārs Haskijs. Ļaujiet man pastāstīt par mūsu neprātīgajiem Teamfight Tactics veicināšanas pakalpojumiem. Tie ļauj patiešām labam spēlētājam izmantot jūsu spēles kontu, lai palīdzētu jums sasniegt labāku rangu. Šis lieliskais spēlētājs ir pazīstams kā Husky Boost pastiprinātājs vai pastiprinātāji. Ļaujiet HuskyBoost jums palīdzēt viegli izlīdzināt jūsu kontu TFT.

ImageSKUSummaryLinkTags
TFT HyperRoll
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Coaching
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Net Wins
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Duo Elo
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Placement
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
Elo League
⏳ Start: 30 min.
Go to the page00. TOP 1

Iegūstiet HuskyBoost pastiprinātāju, lai viegli pastiprinātu Teamfight taktiku

Mēs izvēlamies tikai labākos spēlētājus, lai sniegtu jums augstākās kvalitātes uzlabojumus šai un visām pārējām spēlēm. Visiem mūsu komandas dalībniekiem ir jāpierāda, ka viņi atrodas Dimanta līgas augstākajās rindās vai pat augstāk. Šie profesionāļi jau zina, kā daudz uzvarēt un ātri tikt līdz pirmajai vietai. Jums būs iespēja tērzēt (izmantojot tīmekļa tērzēšanu visu diennakti) ar ekspertu un uzdot jautājumus par stimulu.

TFT apmācība no labākajiem spēlētājiem

Jūs mācīsities no dažiem labākajiem Teamflight Tactics spēlētājiem. Viņi iemācīs jums visu, kas jums jāzina par spēli, piemēram, pašreizējās populārās stratēģijas, labākās komandas, kuras izvēlēties, un gudrāko veidu, kā spēlēt katru spēli. Mūsu treneri (ja tos tā var nosaukt) ir eksperti un padarīs jūs daudz labāku šo nodarbību laikā. Kad nodarbības būs pabeigtas, jūs varēsiet patstāvīgi pacelties ierindā. Jūs to visu varēsiet izdarīt pats.

Vienkāršs uzlabojums ranžēta režīma izlīdzināšanai TFT formātā

Šai jaukajai spēlei ir īpašs spēles režīms ar līmeņiem un sadaļām, tāpat kā LoL. Šajā režīmā jums ir jāpaveic labi, lai sezonas beigās iegūtu foršas balvas. Bet virzīties uz augšu nav viegli, jo jūs varat iegūt sliktus komandas biedrus, pietrūkt laika vai vienkārši nepaveicas. Tāpēc mēs sākām savu nolīdzināšanas pakalpojumu par vispieejamākajām cenām.

Teamfight Tactics HyperRoll pastiprinājums ir ārkārtīgi lēts

Hyper Roll ir eksperiments spēlē TFT, kas sākās pirms neilga laika kā daļa no piektās spēļu sērijas ar nosaukumu Reckoning. Hyper Roll ir ātrāks un vienkāršāks veids, kā spēlēt spēli. Un mūsu pastiprinātāji var jums ar to palīdzēt — vienkārši pastipriniet Hyperroll, neuztraucieties. Pasūtījuma izpilde ir garantēta – neuztraucieties.