Skip to content

Teamfight Tactics suurendavad teenused

Teamfight Tactics Suurendamisteenused

~34000 kinnitatud positiivset arvustust. Iga päev on võrgus üle 50 000 võimendi. Keskmine algusaeg: 15 minutit

Home – Teamfight Tactics Services

Tere, kallis klient. Minu nimi on raamatukoguhoidja Husky. Lubage mul rääkida teile meie meeletutest võimendusteenustest Teamfight Tacticsi jaoks. Need võimaldavad tõeliselt heal mängijal kasutada teie mängukontot, et aidata teil paremat asetust saavutada. Seda vinget mängijat tuntakse kui Husky Boosti võimendit. Laske HuskyBoostil aidata teil oma kontot TFT-s hõlpsalt tasandada.

ImageSKUSummaryLinkTags
TFT HyperRoll Boost Service
TFT HyperRoll

You will reach the desired MMR for TFT HyperRoll mode.

Go to the page01. TOP 2
TFT Coaching Boost Service
TFT Coaching

You will get professional coaching for TFT with lots of advantages.

Go to the page01. TOP 2
TFT Net Wins Boost
TFT Net Wins
Meta
You will reach the desired number of New Wins
Selfplay and Piloted
Go to the page01. TOP 2
TFT Duo Elo League Boost
TFT Duo Elo
Meta
Desired Rank and Division reached
Duo ELO Boosted
Go to the page01. TOP 2
TFT Placement Boost
TFT Placement
Meta
Completed Placement Matches
Get placed higher and save time
High winrate guarantee
Go to the page01. TOP 2
TFT Elo League Boost
Elo League
Meta
Desired Rank and Division reached
ELO Boosted
Go to the page00. TOP 1

Hankige HuskyBoosti võimendi Teamfight Tactics’i hõlpsaks võimendamiseks

Valime ainult parimad mängijad, et pakkuda teile nii selle kui ka kõigi teiste mängude jaoks kvaliteetset tõuget. Kõik meie meeskonnaliikmed peavad tõestama, et nad on Teemantliiga tipptasemel või isegi kõrgemal. Need profid juba teavad, kuidas palju võita ja kiiresti esikohale jõuda. Teil on võimalus vestelda (ööpäevaringselt veebivestluse kaudu) eksperdiga ja küsida tõuke kohta küsimusi.

TFT-koolitus tippmängijatelt

Saate õppida mõnelt parimalt Teamflight Tacticsi mängijalt. Nad õpetavad teile kõike, mida peate mängu kohta teadma, nagu praegused populaarsed strateegiad, parimad meeskonnad, mida valida, ja kõige nutikaim viis iga mängu mängimiseks. Meie koolitajad (kui saate neid niimoodi nimetada) on eksperdid ja muudavad teid nende tundide ajal palju paremaks. Kui õppetunnid on tehtud, saate iseseisvalt auastmeid üles ronida. Saate seda kõike ise teha.

Lihtne võimendus järjestatud režiimi nivelleerimiseks TFT-s

Sellel armsal mängul on spetsiaalne mängurežiim tasemete ja jaotistega nagu LoL. Peate selles režiimis hästi hakkama saama, et hooaja lõpus lahedaid auhindu saada. Kuid ülespoole liikumine ei ole lihtne, sest võite saada halbu meeskonnakaaslasi, aeg otsa saada või lihtsalt halb õnn. Seetõttu alustasime oma tasandusteenust kõige soodsamate hindadega.

Teamfight Tacticsi HyperRolli võimendus on äärmiselt odav

Hyper Roll on eksperiment TFT-mängus, mis sai alguse mitte kaua aega tagasi viienda mänguseeria Reckoning osana. Hyper Roll on kiirem ja lihtsam viis mängu mängimiseks. Ja meie võimendid võivad teid selles aidata – Hyperrolli jaoks lihtne võimendus, ärge muretsege. Tellimuse täitmine on garanteeritud – ärge muretsege.