Skip to content

Послуги підвищення Teamfight Tactics

Послуги підвищення тактики командного бою

~34000 перевірених позитивних відгуків. Понад 50 000 бустерів онлайн щодня. Середній час початку: 15 хвилин

Home – Teamfight Tactics Services

Привіт, шановний клієнте. Мене звуть бібліотекар Хаскі. Дозвольте мені розповісти вам про наші божевільні послуги посилення для Teamfight Tactics. Вони дозволяють справді хорошому гравцеві використовувати ваш ігровий обліковий запис, щоб допомогти вам досягти кращого рангу. Цей приголомшливий гравець відомий як бустер або бустери Husky Boost. Нехай HuskyBoost допоможе вам з легкістю вирівняти свій обліковий запис на TFT.ImageSKUSummaryLinkTags
TFT HyperRoll
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Coaching
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Net Wins
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Duo Elo
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
TFT Placement
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
Elo League
⏳ Start: 30 min.
Go to the page00. TOP 1

Отримайте підсилювач HuskyBoost для легкого прискорення в Teamfight Tactics

Ми обираємо лише найкращих гравців, щоб дати вам найвищу якість для цієї та всіх інших ігор. Усі члени нашої команди повинні довести, що вони займають найвищі рейтинги Діамантової ліги або навіть вище. Ці професіонали вже знають, як багато виграти та швидко посісти перше місце. Ви отримаєте можливість поспілкуватися (через веб-чат 24/7) з експертом і поставити запитання про посилення.

Тренування на TFT від кращих гравців

Ви навчатиметеся від найкращих гравців Teamflight Tactics. Вони навчать вас усьому, що вам потрібно знати про гру, як-от популярні на даний момент стратегії, найкращі команди для вибору та найрозумніший спосіб гри в кожну гру. Наші тренери (якщо їх можна так назвати) є експертами і зроблять вас набагато кращими під час цих уроків. Після завершення уроків ви зможете самостійно підніматися по рівнях. Ви зможете зробити все самі.

Легке підвищення рівня рейтингового режиму на TFT

У цій чудовій грі є спеціальний режим гри з рівнями та розділами, як у LoL. Ви повинні добре працювати в цьому режимі, щоб отримати круті призи в кінці сезону. Але просуватися вгору нелегко, тому що у вас можуть бути погані товариші по команді, брак часу або просто невдача. Ось чому ми почали нашу послугу нівелювання за найдоступнішими цінами.

Посилення HyperRoll для Teamfight Tactics надзвичайно дешеве

Hyper Roll — це експеримент в грі TFT, який почався нещодавно в рамках п’ятої серії ігор під назвою Reckoning. Hyper Roll — це швидший і простіший спосіб грати в гру. І наші прискорювачі можуть допомогти вам у цьому – легке прискорення для Hyperoll, не хвилюйтеся. Виконання замовлення гарантовано – не хвилюйтеся.