Skip to content

Služby posilování SWTOR

Služby posilování SWTOR

~34 000 ověřených pozitivních recenzí. Více než 50 000 boosterů online každý den. Průměrná doba spuštění: 15 minut

Home – SWTOR

Dobrý den? Jmenuji se knihovník Husky. Hledáte fantastické služby pro posílení SWTOR pro fantastické Star Wars: The Old Republic? Dobré slyšet. Jedná se o vynikající hru, která je oblíbená u některých hráčů. Nebudu říkat, že hráčská základna této konkrétní hry je malá, ale poukažme na fakt, že celá komunita Star Wars série obsahuje miliony lidí.

ImageSKUSummaryLinkTags
Hourly Driving in SWTOR
⏳ Start: 30 min.
Go to the page01. TOP 2
SWTOR Power Level Boost Service
⏳ Start: 30 min.

Your character level will be boosted quickly.

Go to the page01. TOP 2

SWTOR je zajímavá kompetitivní hra pro více hráčů, kterou lze zařadit do žánru RP. RP znamená RolePlay, ale jde také o MMO-RPG založené na známé sérii Star Wars. První oznámení této hry přišlo v roce 2008, přesně 21. října.

Vše se odehrálo na akci určené pouze pro pozvané pracovníky tisku. Nakonec byla vydána pro platformu Windows v roce 2011, 20. prosince. Hráči získali předběžný přístup k této hře před oficiálním vydáním na týden. Bylo to zajímavé; vývojáři dostali spoustu zpětné vazby od hráčů, kterým se to líbilo. Jako MMO-RPG hra vyžaduje od hráčů mnoho osobních časových investic.

Výhody posílení SWTOR

Chcete-li získat úroveň postavy a získat nějaké jedinečné předměty, měnu atd., musíte strávit týdny, ne-li měsíce. Čas je k nezaplacení a vždy je lepší jej ušetřit pomocí našich služeb HuskyBoost. Například děláme různé služby pro SWTOR, získáváme vaši úroveň síly, což je vždy v pořádku, protože můžete svou postavu učinit co nejsilnější.

Je čas dosáhnout úrovně čepice vaší postavy s pomocí profesionálů Husky. Podívejte se prosím na všechny naše služby, vyberte si požadovanou a objednejte. Kontaktujte nás pro jakékoli podrobnosti i o vlastních objednávkách prostřednictvím webového chatu. Jsme tu pro vás vždy 24/7.

World of Fantasy ve SWTOR

Objevování světa fantastických Star Wars ve SWTOR není tak snadné, jak se zdá. S některými herními činnostmi se potýkají i profesionální hráči. Nemluvím ani o pravidelných hráčích nebo o těch z nás, kteří právě začali hrát tuto hru. Vyžaduje to hodně úsilí a časových investic. Získejte svého rytíře Jedi nebo dokonce Sithského válečníka, aby je nyní s pomocí našich služeb vyšplhal na úroveň čepice. Poskytujeme vám šílenou úsporu času a můžete si užívat odměny & úrovně, aniž byste do toho vynakládali jakékoli úsilí.

Vždy je lepší soustředit se na zábavné aktivity, než ztrácet čas farmařením & broušení zdrojů a XP. Důrazně doporučujeme, abyste si vybrali naši službu pro vyrovnání nebo jakoukoli jinou službu pro SWTOR, protože máme šílenou pověst a nejnižší ceny. Nejen to, ale také poskytujeme vynikající kvalitu služeb s rychlou dodací lhůtou.

Maximální úroveň ve SWTOR

Hned po vydání této hry vyžadovalo, aby hráči věnovali hře alespoň sto hodin, aby dosáhli úrovně čepice postavy. Naštěstí to vývojáři během těchto let výrazně usnadnili a nyní je to dostupnější pro běžné hráče. V dnešní době vám dosažení maximální úrovně postavy zabere až padesát hodin, což je pro MMO-RPG hru naprosto v pořádku. Když už o tom mluvíme, pro každou postavu je maximální úroveň sedmdesát pět.

Naši profesionálové jsou tu pro vás, aby vás dostali na tuto úroveň co nejdříve, aniž byste do toho vynakládali jakékoli úsilí. To je snadné pro nás i pro vás. Kliknutím na tlačítko myši budete odměněni obrovským množstvím XP a dalšími odměnami, které vám hra nakonec dá za dosažení maximální úrovně postavy. Již není třeba čekat; udělejte objednávku hned.

Existuje řada bodů, které můžete začít s posilováním SWTOR

V nové aktualizaci hry 6.0 můžeme začít svou cestu světem Star Wars s postavou první úrovně. Nebo s úrovněmi šedesát & sedmdesát. Mějte na paměti, že pokud začnete s maximální úrovní sedmdesát, bude to pro vás lákavá vyhlídka. Chci vám říci o výchozích bodech ve SWTOR, abyste o něm měli spoustu znalostí.

Důrazně doporučujeme začít cestu ve SWTOR od první úrovně. Díky tomu bude hraní všech aktivit a rozšíření příjemnější a zábavnější.
Počínaje první úrovní Pro ty, kteří začnou hru od první úrovně, můžete hrát příběhy z třídy Origin. Body vzplanutí, PvP aktivity, operace a hrdinství. S ním budete také přístupní novým rozšířením hry.

Snadné posílení pro SWTOR

Pokud se rozhodnete začít od úrovně šedesát, musíte použít pouze žetony. Také nemůžete získat přístup k rozšířením obecně, což je docela smutné. Budete moci hrát všechno kromě rozšíření, pokud budete čelit hře s úrovní sedmdesát, stejnými pravidly jako pro úroveň šedesát. Ale budete omezeni pro všechny aktivity kromě rozšíření.

Takže, na které straně jste? Zničit poslední zbytky naděje ve jménu mocného Sithského impéria? Nebo se možná snaží udržet světlo v této nekonečné temnotě jako hrdina Republiky? Možná hledáte příležitost vzbouřit se a sabotovat frakci zevnitř? Budeš jednat sám, nebo už sbíráš kamarády ze všech planet, na kterých jsi kdy byl?