Skip to content

Legends of Runeterra Suurendamisteenused

Home – Legends of Runeterra

Mis on head, kallis klient? Minu nimi on raamatukoguhoidja Husky. Lubage mul rääkida teile meie suurepärastest LoR-i suurendamisteenustest. Siin saame katta kõik selles mängus soovitud tegevused (lõpetamine) õiglaste hindade, ööpäevaringse toe ja paljude muude eelistega. Sukelduge sellesse artiklisse kohe ja vaadake meie turgutavaid teenuseid (pakkumisi) sellel lehel.

ImageSKUSummaryLinkTags
Gauntlet in LoR
⏳ Start: 30 min.

Successful completion of 1 to 7 victories;

Go to the page02. TOP 3
Expedition in LoR
⏳ Start: 30 min.

Reach the needed victories after purchasing (six or seven);

Go to the page02. TOP 3
Ranked Wins in LoR
⏳ Start: 30 min.

Desired number of victories;

Go to the page02. TOP 3
Rank Boost
⏳ Start: 30 min.

Receive any rank you want;

Go to the page01. TOP 2

Riot Games, populaarse mängu LoL loojad, tegi ja andis selle mängu välja. Nad on teinud ka muid mänge, nagu Valorant ja TFT. See mäng toimub LoL-i universumis ja annab mängijatele võimaluse mängida oma lemmikkangelastega uudsel viisil, kasutades selleks kaarte. Ja hei – parim võimalus selles mängus edu saavutamiseks on tellida meie HuskyBoosti võimendusteenused.

Kiire & odav Legends of Runeterra võimendus HuskyBoost

iga
Mängus läbite erinevaid ringe. Iga uue vooruga saad ühe mana ja ühe uue kaardi. Kui teil on rünnaku tunnus, saate oma üksused välja tuua, kasutada maagiat, alustada võitlust või mitte midagi teha. Kõik alustavad mängu kahekümne tervisepunktiga (HP). Peamine eesmärk on võtta ära kõik vastase tervisepunktid (HP). Ja HuskyBoost juhendab teid selles mängus, et saaksite kiiresti tõeliselt suurepäraseks LoR-mängijaks.

Missioonide tõuge LoR-is

Selles mängus leiate midagi nimega Missions. Need on eriülesanded, mida saate mängude mängimise ajal teha, et saada kogemuspunkte (XP-sid) ja lahedaid auhindu (harilikud auhinnad). Te ei pea neid missioone ühe korraga lõpetama; saate neid jaotada paljude mängude vahel, olenemata sellest, kas mängite teiste inimeste vastu (mängija mängija vastu) või arvuti (mängija versus keskkond). Kuid pidage meeles, et mõnel missioonil võib olla vaja mängida teatud tüüpi mänge või võite need kiiremini läbi saada, kui mängite mänge, mida nad teile ette näevad.

Mäng ise kasutab kaartide mängimiseks midagi, mida nimetatakse Mana süsteemiks. Mõelge manast kui energiast kaartide mängimiseks. Mängu alguses alustate vaid ühe managa, kuid mängimist jätkates saate üha rohkem manat kasutada. HuskyBoost saab selles mängus täita mis tahes soovitud missiooni – lihtsalt tellige meie tõuge ja me hakkame sellega võimalikult kiiresti tööle.

Runeterra legendide juhendamine

Riot Games (selle mängu arendajad, lihtsalt kiire meeldetuletus) tõi selle mängu mängimiseks kaasa uued standardsed ja igavesed viisid, pakkudes mängijatele lõbusamaid võimalusi ässakaardivõitlejateks saamiseks. Algajatele (mängijatele, kes alles alustasid mängimist) on palju kasulikke näpunäiteid, mis muudavad mängu veelgi paremaks, sest see on täis keerulisi liigutusi ja sügavat mõtlemist. Kui olete selle mänguga uustulnuk, vaadake ka meie juhendamisteenuseid. Aitame teil kiiresti sellesse mängu siseneda ja te saate väga kiiresti professionaaliks.

LoR The Path of Champions odavad turgutusteenused

See on selle mängu peamine PvE tegevus, mis annab teile palju XP-sid (kogemuspunkte), millega saate oma kangelasi taset tõsta, palju suurepäraseid esemeid, mängukogemust üldiselt ja palju muud. Siin on nimekiri võimendusteenustest, mida saame selle tegevuse jaoks pakkuda:

  • Tõuge algusest peale: kohe, kui olete selle mängu sissejuhatuse lõpetanud, lülitume kiiresti üle Labsile. Seal näitab meile tuntud tegelane Jinx, kuhu minna, et hakata XP-sid ja esemeid teenima.
  • Kaardi uurimise hoog: avame kõik Runeterra maad, kontrollime mõningaid ülesandeid ja valime tšempioni kampaaniad.
  • Tšempioni valimine: pärast Jinxi ülesande täitmist & tšempioni fragmentide hankimisel (uute kangelaste juurde pääsemiseks) võime üle minna nende ainulaadsete lugude uurimisele ja ülesannete täitmisele.
  • Maailma seiklused & tšempioni kampaaniad: täitke missioone, reisides ümber maailma, hankides meeletuid esemeid, XP-sid ja palju muud.
  • LoR-i taseme tõstmine: kui teie kangelase tase on kõrge, saate suuremaid esemeid, seega kasutame võimalust ja tõstame teie kangelase tasemeni. Suuremad väljakutsed ja suuremad esemed on garanteeritud.
  • Tšempioni fragmentide kasutamine: teenite oma kangelase oskuste parandamiseks palju tähti ja nende võimeid.

Kas LoR-i saab tasuta mängida?

Seda mängu kiidetakse selle uue laheda mänguviisi, selle eest, kui lihtne on saada kaarte ilma raha (annetusi) kulutamata, ja selle mängumaailma eest, mis on meeldiv inimestele, kes ei taha mängimise eest maksta. Alates selle algusest 2020. aasta aprillis on see võimaldanud mängijatel mängida tasuta, teenides raha, müües lõbusaid lisasid, mitte asju, mida mängu mängimiseks vaja on.