Skip to content

Legends of Runeterra Skatinimo paslaugos

Home – Legends of Runeterra

Kas gero, gerbiamas Kliente? Mano vardas bibliotekininkas Haskis. Leiskite man papasakoti apie mūsų puikias LoR didinimo paslaugas. Čia mes galime padengti visas norimas veiklas šiame žaidime (baigimas) su sąžiningomis kainomis, 24/7 palaikymu ir daugybe kitų privalumų. Pasinerkite į šį straipsnį dabar ir patikrinkite mūsų skatinimo paslaugas (pasiūlymus) šiame puslapyje.

ImageSKUSummaryLinkTags
Gauntlet in LoR
⏳ Start: 30 min.

Successful completion of 1 to 7 victories;

Go to the page02. TOP 3
Expedition in LoR
⏳ Start: 30 min.

Reach the needed victories after purchasing (six or seven);

Go to the page02. TOP 3
Ranked Wins in LoR
⏳ Start: 30 min.

Desired number of victories;

Go to the page02. TOP 3
Rank Boost
⏳ Start: 30 min.

Receive any rank you want;

Go to the page01. TOP 2

Riot Games, populiaraus žaidimo LoL kūrėjai, sukūrė ir išleido šį žaidimą. Jie taip pat sukūrė kitus žaidimus, tokius kaip Valorant ir TFT. Šis žaidimas vyksta LoL visatoje ir suteikia žaidėjams galimybę žaisti su savo mėgstamais herojais nauju būdu, naudojant kortas. Ir ei, geriausias būdas pasiekti sėkmės šiame žaidime yra užsisakyti mūsų HuskyBoost didinimo paslaugas.

Greitas & pigus Legends of Runeterra boost su HuskyBoost

Žaidime jūs pereinate įvairius raundus. Su kiekvienu nauju raundu gausite vieną maną ir vieną naują kortelę. Jei turite atakos ženklą, galite ištraukti savo dalinius, panaudoti magiją, pradėti kovą arba nieko nedaryti. Kiekvienas pradeda žaidimą su dvidešimt taškų už sveikatą (HP). Pagrindinis tikslas yra atimti visus priešininko sveikatos taškus (HP). Ir HuskyBoost treniruos jus šiame žaidime, kad galėtumėte greitai tapti tikrai puikiu LoR žaidėju.

Padidėja užduotys LoR

Šiame žaidime rasite tai, kas vadinama misijomis. Tai yra specialios užduotys, kurias galite atlikti žaisdami žaidimus, kad gautumėte patirties taškų (XP) ir šaunių prizų (viršūnių apdovanojimų). Jums nereikia užbaigti šių misijų vienu ypu; Galite juos paskirstyti daugeliui žaidimų, nesvarbu, ar žaidžiate prieš kitus žmones (žaidėjas prieš žaidėją), ar kompiuterį (žaidėjas prieš aplinką). Tačiau atminkite, kad kai kurioms misijoms gali prireikti žaisti tam tikro tipo žaidimą arba galite jas įveikti greičiau, jei žaisite žaidimus, kuriuos jos jums liepia.

Pats žaidimas naudoja tai, kas vadinama „Mana“ sistema kortoms žaisti. Pagalvokite apie maną kaip savo energiją žaisti kortomis. Prasidėjus žaidimui pradedate nuo vienos manos, bet žaisdami vis daugiau naudojate maną. „HuskyBoost“ gali atlikti bet kurią norimą šio žaidimo misiją – tiesiog užsisakykite mūsų pastiprinimą ir mes kuo greičiau pradėsime jį įgyvendinti.

Runeteros legendų mokymas

Riot Games (šio žaidimo kūrėjai, tik trumpas priminimas) pristatė naujus standartinius ir amžinus žaidimo būdus, suteikdami žaidėjams įdomesnių galimybių tapti kovotojais tūzo kortomis. Naujokams (žaidėjams, kurie ką tik pradėjo žaisti), yra daugybė naudingų patarimų, kurie daro žaidimą dar geresnį, nes jame gausu sudėtingų judesių ir gilaus mąstymo. Taip pat patikrinkite mūsų treniruočių skatinimo paslaugas, jei esate naujokas šiame žaidime. Mes greitai padėsime jums įsitraukti į šį žaidimą, o jūs labai greitai tapsite profesionalu.

LoR The Path of Champions pigios skatinimo paslaugos

Tai yra pagrindinė PvE veikla šiame žaidime, kuri suteiks jums daug XP (patirties taškų), kad padidintumėte savo herojų lygį, daug puikių daiktų, žaidimų patirties apskritai ir daug daugiau. Čia yra sąrašas paslaugų, kurias galime suteikti šiai veiklai:

  • Padidinkite nuo pat pradžių: kai tik baigsite šio žaidimo įvadą, greitai persijungsime į laboratorijas. Ten gerai žinomas personažas Jinx parodys mums, kur eiti, kad pradėtume uždirbti XP ir daiktų.
  • Žemėlapio tyrinėjimo skatinimas: atrakinsime visas Runeterra žemes, patikrinsime kai kurias užduotis ir pasirinksime kelias čempiono kampanijas.
  • Čempiono pasirinkimas: atlikus Jinx užduotį & gavę čempiono fragmentus (norėdami pasiekti naujus herojus), galime pereiti prie unikalių pasakų apie juos tyrinėjimo ir užduočių atlikimo.
  • Pasaulio nuotykiai & čempiono kampanijos: atlikite misijas keliaudami po visą pasaulį, įsigydami beprotiškų daiktų, XP ir daug daugiau.
  • LoR lygio padidinimas: jei jūsų herojaus lygis aukštas – gausite daugiau daiktų, todėl pasinaudosime šia galimybe ir padidinsime jūsų herojaus lygį iki didžiausio lygio. Sudėtingesnės minios ir didesni daiktai garantuojami.
  • Naudodami čempiono fragmentus: uždirbsite daug žvaigždžių ir jų galių, kad pagerintumėte savo herojaus įgūdžius.

Ar LoR galima žaisti nemokamai?

Šis žaidimas yra giriamas už savo šaunų naują žaidimo būdą, kaip lengva gauti kortelių neišleidžiant pinigų (aukų) ir dėl žaidimo pasaulio, kuris yra malonus žmonėms, nenorintiems mokėti už žaidimą. Nuo pat 2020 m. balandžio mėn. jis leido žaidėjams žaisti nemokamai, užsidirbti pinigų parduodant smagius priedus, o ne dalykus, kuriuos privalote turėti žaidžiant žaidimą.