Skip to content

Legends of Runeterra Послуги посилення

Home – Legends of Runeterra

Що хорошого, шановний клієнт? Мене звуть бібліотекар Хаскі. Дозвольте мені розповісти вам про наші чудові послуги підвищення LoR. Тут ми можемо охопити всі бажані дії в цій грі (завершення) за справедливими цінами, цілодобовою підтримкою та багатьма іншими перевагами. Ознайомтеся з цією статтею зараз і перегляньте наші послуги (пропозиції) посилення на цій сторінці.

ImageSKUSummaryLinkTags
Gauntlet in LoR
⏳ Start: 30 min.

Successful completion of 1 to 7 victories;

Go to the page02. TOP 3
Expedition in LoR
⏳ Start: 30 min.

Reach the needed victories after purchasing (six or seven);

Go to the page02. TOP 3
Ranked Wins in LoR
⏳ Start: 30 min.

Desired number of victories;

Go to the page02. TOP 3
Rank Boost
⏳ Start: 30 min.

Receive any rank you want;

Go to the page01. TOP 2

Ріот Ігри, творці популярної гри LoL, створили та випустили цю гру. Вони також створили інші ігри, такі як Valorant і TFT. Дія цієї гри відбувається у всесвіті LoL і дає гравцям шанс зіграти зі своїми улюбленими героями по-новому, використовуючи карти для бою. І привіт! Найкращий варіант досягти успіху в цій грі — замовити наші послуги посилення HuskyBoost.

Швидко & дешеве підсилення Legends of Runeterra за допомогою HuskyBoost

У грі ви проходите різні раунди. З кожним новим раундом ви отримуєте одну ману та одну нову карту. Якщо у вас є жетон атаки, ви можете виводити своїх одиниць, використовувати магію, починати бійку або нічого не робити. Кожен починає гру з двадцятьма очками здоров’я (HP). Головна мета — забрати всі очки здоров’я (HP) вашого супротивника. А HuskyBoost навчить вас цій грі, щоб ви могли миттєво стати справді чудовим гравцем у LoR.

Посилення місій у LoR

У цій грі ви знайдете так звану місію. Це спеціальні завдання, які ви можете виконувати під час гри, щоб отримати очки досвіду (XP) і круті призи (нагороди за вершину). Вам не потрібно завершувати ці місії за один раз; ви можете поширити їх на багато ігор, незалежно від того, граєте ви проти інших людей (гравець проти гравця) чи комп’ютера (гравець проти середовища). Але пам’ятайте, що для виконання деяких місій вам може знадобитися гра в певний тип ігор, або ви можете їх пройти швидше, якщо гратимете в ті ігри, які вам скажуть.

Сама гра використовує те, що називається системою мани для гри в карти. Вважайте ману своєю енергією для гри в карти. На початку гри ви починаєте лише з однією маною, але, продовжуючи гру, ви отримуєте все більше і більше мани для використання. HuskyBoost може виконати будь-яку бажану місію в цій грі – просто замовте наше посилення, і ми почнемо над цим якомога швидше.

Коучинг для Legends of Runeterra

Riot Games (розробники цієї гри, лише коротке нагадування) запропонували нові стандартні та вічні способи гри в цю гру, надаючи гравцям більше цікавих можливостей стати картковими бійцями. Для новачків (гравців, які щойно почали грати) є безліч корисних порад, які допоможуть зробити гру ще кращою, оскільки вона сповнена складних рухів і глибокого мислення. Якщо ви новачок у цій грі, скористайтеся нашими послугами підвищення кваліфікації. Ми швидко допоможемо вам увійти в цю гру, і ви дуже швидко станете професіоналом.

LoR The Path of Champions дешеві послуги прискорення

Це основна активність PvE у цій грі, яка дасть вам багато XP (очок досвіду) для підвищення рівня ваших героїв, багато чудових предметів, ігровий досвід загалом і багато іншого. Ось список послуг підвищення рівня, які ми можемо надати для цієї діяльності:

  • Посилення з самого початку: одразу, коли ви завершите ознайомлення з цією грою, ми швидко перейдемо до Labs. Там відомий персонаж на ім’я Джинкс покаже нам, куди йти, щоб почати заробляти XP та предмети.
  • Посилення дослідження карти: ми розблокуємо всі землі Рунетерри, перевіримо деякі квести та виберемо кілька кампаній чемпіона.
  • Вибір чемпіона: після завершення квесту Jinx & отримавши фрагменти чемпіона (щоб отримати доступ до нових героїв), ми можемо перейти до вивчення унікальних історій про них і виконання квестів.
  • Пригоди світу & кампанії чемпіона: виконуйте місії, подорожуючи по всьому світу, отримуючи божевільні предмети, XP та багато іншого.
  • Підвищення рівня для LoR: якщо рівень вашого героя високий, ви отримуєте більше предметів, тому ми скористаємося цією можливістю та підвищимо рівень вашого героя до верхнього рівня. Більш складні моби та більші предмети гарантовані.
  • Використовуючи фрагменти чемпіона: ви заробите багато зірок і їхні сили, щоб підвищити навички свого героя.

Чи можна грати в LoR безкоштовно?

Цю гру хвалять за новий класний спосіб гри, за те, як легко отримати картки, не витрачаючи гроші (пожертви), і за її ігровий світ, який подобається людям, які не хочуть платити за гру. Відтоді, як вона почалася в квітні 2020 року, вона дозволяє гравцям грати безкоштовно, заробляючи гроші, продаючи цікаві додаткові речі, а не те, що вам потрібно мати, щоб грати в гру.