Skip to content

Destiny 2 Season of the Wish Zwiększ usługi

HomeDestiny 2 – Season of the Wish

Witam Cię drogi Kliencie. Nazywam się Bibliotekarz Husky. Destiny 2 Sezon Życzeń to 23. i ostatni rozdział Destiny 2 oraz czwarta część serii Lightfall. Zawiera wiele nowej zawartości, takiej jak sprzęt, aktywności, lokalizacje i nie tylko. Sprawdź więc naszą usługę boostingu – jesteśmy na to przygotowani.

ImageSKUSummaryLinkTags
Master Warlord's Ruin
Artifice Armor here
Chance to get Exotic weapon
Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Armor
Selected Armor Pieces
New Warlord’s Ruin Dungeon loot
Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Day One
Rare Dungeon Report Badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page05. Save
Warlord's Ruin Solo Flawless
Choose completion options
Get exclusive emblem

Completion for the dungeon of the season on the release date.

Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Week One
Exclusive Week One badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Week One
Exclusive Week One badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Solo Flawless
Choose completion options
Get exclusive emblem

Completion for the dungeon of the season on the release date.

Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Day One
Rare Dungeon Report Badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page05. Save
Hourly Driving in Destiny 2
Hire a professional player or fireteam
Any Custom request – you are the Boss
Selfplay (Sherpa) and Piloted (Sharing)
Go to the page03. TOP 4

Sam sezon rozpoczął się 28 listopada 2023 r. i zakończy 27 lutego 2024 r. Tak! W tym sezonie spotkacie bohaterów zwanych Strażnikami (dobrze znani), ludzi z Ostatniego Miasta (które jest nową lokacją w tym sezonie) i ich kumpli o imieniu Strażnik. Są też takie grupy jak:

  • Grupa o nazwie Hive.
  • Grupa o nazwie Scorn.
  • Grupa o nazwie Vex.
  • Grupa o nazwie Worms.

Spotkasz różne istoty, takie jak Ahamkara, Przebudzeni, Duchy, Ludzie i Nosiciele Światła. Tym razem ważnym miejscem jest Śniące Miasto, a do wypróbowania jest także nowa broń – łuk bojowy. Czy już to widziałeś? To niesamowite! Z pewnością będzie lepszą bronią w tym sezonie.

Data premiery Sezonu Życzeń w Destiny 2 & Zwiększ szczegóły

Jak już wspomniałem, ten szalony sezon ukaże się już niedługo! Mówiąc dokładniej, 28 listopada 2023 r. Bungoe najprawdopodobniej doświadczy pewnych problemów technicznych w związku z uruchomieniem nowego sezonu, ponieważ wielu graczy chciałoby to sprawdzić – a serwer będzie wyłączony przez jakiś czas. Ale nie martw się – dla boosterów HuskyBoost to nie problem. Jesteśmy w 100% przygotowani na wszelkie trudności i doładowanie zakończymy najszybciej jak to możliwe.

Ustawienia aktualizacji sezonu Wish — szybkie zakończenie dzięki HuskyBoost

A skoro mowa o lokalizacji i tematyce tego sezonu, jest to piękne miasto zwane Śniącym. Co zatem wiemy o miastach w grach? Jak w Cyberpunku – NightCity – jest pięknie, prawda? Ale nie widziałeś jeszcze Śniącego Miasta! To niesamowite, a ta lokalizacja zawiera wiele przedmiotów, sekretów i wiele więcej. Pozwól więc, aby HuskyBoost pomógł Ci to odkryć.

Strażnicy Riven w nowej aktualizacji Destiny 2

Z tego, co wiemy na razie (zdjęcia promocyjne na oficjalnej stronie Destiny 2), z Riven będzie trzech strażników. Ostatni strażnik może być znany jako Ahamkara. Zatem prawdopodobieństwo, że są w sojuszu, jest wystarczająco wysokie. HuskyBoost zawsze będzie śledzić wiadomości na temat sezonu, więc tutaj będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych plotkach na temat nadchodzącego sezonu.

Doładowanie wyposażenia w Destiny 2 Sezon Życzeń – zamów u nas

Jak zawsze, po aktualizacji nowego sezonu, będzie zarówno sprzęt, jak i sprzęt. w nim broń (motyw sezonowy). Wiemy więc o broni zwanej Strzałem Słonecznym – wyjątkowym karabinie snajperskim, ładnym, doskonałym łuku i szczytowym wyposażeniu. HuskyBost na 100% dostanie go do Twojego ekwipunku po zamówieniu doładowania.

Nowy projekt zbroi Sezonu Życzeń w Destiny 2

Zbroja sezonu będzie inspirowana zestawem Great Hunt. Spójrz na to gdzieś w grafice Google. To piękny zestaw (design). Również schemat kolorów projektu wyposażenia będzie nawiązywał do sezonu Defiance (wygoogluj, jak wygląda zbroja w tym sezonie). A skoro mowa o aktualizacjach broni, pojawi się nowy łuk z energią kinetyczną, ulepszone karabiny szturmowe i nie tylko.

Świeże & wzmocnienie starej broni w sezonie Życzeń Destiny 2

Plotki głoszą, że w tym sezonie powróci dobrze znany z pierwszej wersji Destiny 2 karabin automatyczny Khvorotsov. Pamiętam, że kiedyś był to potężny karabin, więc każdy chciał go jak najszybciej zdobyć, aby później dominować w PvP (gracz kontra gracz).