Skip to content

Destiny 2 Season of the Wish Послуги Бустингу

HomeDestiny 2 – Season of the Wish

Привіт, шановний клієнт. Мене звуть бібліотекар Хаскі. Destiny 2 Season of the Wish відзначає 23-й і останній розділ Destiny 2, і це четверта частина серії Lightfall. Він містить багато нового вмісту, як-от спорядження, дії, локації тощо. Тож подивіться на нашу послугу посилення для цього – ми вас підготували.

ImageSKUSummaryLinkTags
Master Warlord's Ruin
Artifice Armor here
Chance to get Exotic weapon
Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Armor
Selected Armor Pieces
New Warlord’s Ruin Dungeon loot
Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Day One
Rare Dungeon Report Badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page05. Save
Warlord's Ruin Solo Flawless
Choose completion options
Get exclusive emblem

Completion for the dungeon of the season on the release date.

Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Week One
Exclusive Week One badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Week One
Exclusive Week One badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Solo Flawless
Choose completion options
Get exclusive emblem

Completion for the dungeon of the season on the release date.

Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Day One
Rare Dungeon Report Badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page05. Save
Hourly Driving in Destiny 2
Hire a professional player or fireteam
Any Custom request – you are the Boss
Selfplay (Sherpa) and Piloted (Sharing)
Go to the page03. TOP 4

Сам сезон розпочався 28 листопада 2023 року та завершиться 27 лютого 2024 року. Так! У цьому сезоні ви зустрінетеся з героями на ім’я Вартові (добре відомі), людьми з Останнього міста (яке є новою локацією в цьому сезоні) та їхніми друзями на ім’я Вартові. Є також такі групи, як:

  • Група під назвою Hive.
  • Група під назвою Scorn.
  • Група під назвою Vex.
  • Група під назвою Worms.

Ви зіткнетеся з різними істотами, такими як Ахамкара, Пробуджені, Привиди, Люди та Носії Світла. Важливим місцем цього разу є Місто Мрій, а також є нова зброя, яку варто випробувати – бойовий лук. Ви його вже бачили? Це дивовижно! Безумовно, це буде краща зброя цього сезону.

Дата виходу Season of the Wish у Destiny 2 & Розширення деталей для нього

Як я вже згадував, цей божевільний сезон скоро вийде! Точніше, 28 листопада 2023 року. У Bungoe, швидше за все, виникнуть певні технічні проблеми через запуск нового сезону, оскільки багато гравців хотіли б це перевірити, а сервер деякий час не працюватиме. Але не хвилюйтеся – для бустерів HuskyBoost це не проблема. Ми на 100% готові до будь-яких труднощів і завершимо посилення якомога швидше.

Налаштування для оновлення сезону Wish – швидке завершення за допомогою HuskyBoost

Якщо говорити про локацію та тематику цього сезону, то це прекрасне місто під назвою Сновидіння. Отже, що ми знаємо про міста в іграх? Як у Cyberpunk – NightCity – красиво, правда? Але ви ще не бачили Мріяного міста! Це дивовижно, і ця локація містить багато предметів, запускає секрети та багато іншого. Тож дозвольте HuskyBoost допомогти вам дослідити це.

Охоронці Riven у новому оновленні Destiny 2

З того, що ми знаємо на даний момент (рекламні зображення на офіційному веб-сайті Destiny 2), з Рівеном буде три опікуни. Останній опікун може бути відомий як Ахамкара. Отже, ймовірність їхнього перебування в альянсі досить висока. HuskyBoost завжди відстежуватиме новини про сезон, тож тут ви отримуватимете сповіщення про нові чутки про майбутній сезон.

Посилення спорядження для Destiny 2 Season of the Wish — замовляйте у нас

Як завжди, після оновлення нового сезону буде як спорядження, так і спорядження. зброя в ньому (сезонна тематика). Отже, ми знаємо про зброю під назвою Sunshot – унікальну снайперську гвинтівку, гарний чудовий лук і кульове спорядження. HuskyBost на 100% отримає його у ваш інвентар після того, як ви замовите посилення.

Новий дизайн броні Season of Wish у Destiny 2

Обладунки сезону будуть надихати набір під назвою «Велике полювання». Подивіться на це десь у Google Images. Гарний комплект (дизайн). Також колірна схема дизайну екіпіровки буде стосуватися сезону Defiance (гуглите, як виглядає броня в цьому сезоні). Якщо говорити про оновлення зброї, то буде новий лук з кінетичним типом енергії, модернізовані автомати та інше.

Свіжий & посилення старої зброї в сезоні бажань Destiny 2

Ходять чутки, що в цьому сезоні повертається всім відома з першої версії Destiny 2 автоматична гвинтівка під назвою «Хвороцов». Я пам’ятаю, що тоді це була потужна рушниця, тож усі прагнули отримати її якнайшвидше, щоб пізніше домінувати в PvP (гравець проти гравця).