Skip to content

Destiny 2 Season of the Wish Padidinti Paslaugos

HomeDestiny 2 – Season of the Wish

Sveiki, gerbiamas Kliente. Mano vardas bibliotekininkas Haskis. „Destiny 2“ norų sezonas žymi 23-ią ir paskutinį „Destiny 2“ skyrių, ir tai yra ketvirtoji „Lightfall“ serijos dalis. Jame yra daug naujo turinio, pvz., įrangos, veiklos, vietos ir kt. Taigi pažvelkite į mūsų skatinimo paslaugą – mes jums pasiruošėme.

ImageSKUSummaryLinkTags
Master Warlord's Ruin
Artifice Armor here
Chance to get Exotic weapon
Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Armor
Selected Armor Pieces
New Warlord’s Ruin Dungeon loot
Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Day One
Rare Dungeon Report Badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page05. Save
Warlord's Ruin Solo Flawless
Choose completion options
Get exclusive emblem

Completion for the dungeon of the season on the release date.

Go to the page02. TOP 3
Warlord's Ruin Week One
Exclusive Week One badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Week One
Exclusive Week One badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Solo Flawless
Choose completion options
Get exclusive emblem

Completion for the dungeon of the season on the release date.

Go to the page01. TOP 2
Season of the Wish Dungeon Day One
Rare Dungeon Report Badge
Get a great emblem
Many options available
Go to the page05. Save
Hourly Driving in Destiny 2
Hire a professional player or fireteam
Any Custom request – you are the Boss
Selfplay (Sherpa) and Piloted (Sharing)
Go to the page03. TOP 4

Pats sezonas prasidėjo 2023 m. lapkričio 28 d., o baigsis 2024 m. vasario 27 d. Taip! Šį sezoną sutiksite herojus, vadinamus globėjais (gerai žinomais), žmonėmis iš Paskutiniojo miesto (kuris yra nauja šio sezono vieta) ir jų bičiulius, vardu The Guardian. Taip pat yra tokių grupių kaip:

  • Grupė, pavadinta Hive.
  • Grupė pavadinimu Scorn.
  • Grupė pavadinimu Vex.
  • Grupė pavadinimu Worms.

Susidursite su įvairiomis būtybėmis, tokiomis kaip Ahamkara, Awoken, Ghosts, Humans ir Lightbearers. Svarbi vieta šį kartą yra Svajonių miestas, taip pat galima išbandyti naują ginklą – kovinį lanką. Ar jau matėte? Tai nuostabu! Tikrai bus pranašesnis ginklas šį sezoną.

Wish sezono išleidimo data Destiny 2 ir amp; Padidinkite jo informaciją

Kaip jau minėjau, šis beprotiškas sezonas netrukus bus išleistas! Tiksliau sakant, 2023 m. lapkričio 28 d. „Bungoe“ greičiausiai susidurs su techniniais sunkumais dėl naujo sezono pradžios, nes daugelis žaidėjų norėtų jį patikrinti – ir serveris kurį laiką neveiks. Tačiau nesijaudinkite – tai nėra „HuskyBoost“ stiprintuvų problema. Esame 100% pasirengę bet kokiems sunkumams ir kuo greičiau užbaigsime pagreitį.

Wish sezono atnaujinimo nustatymas – greitas užbaigimas naudojant HuskyBoost

Kalbant apie šio sezono vietą ir temą, tai gražus miestas, vadinamas Svajojimu. Taigi, ką mes žinome apie miestus žaidimuose? Kaip Cyberpunk – NightCity – yra gražus, tiesa? Bet jūs dar nematėte Svajonių miesto! Tai nuostabu, ir šioje vietoje yra daug daiktų, paslapčių ir dar daugiau. Taigi leiskite HuskyBoost padėti jums tai ištirti.

Naujajame „Destiny 2“ naujinime „Susilaužyti globėjai“

Iš to, ką žinome iki šiol (reklaminiai vaizdai oficialioje Destiny 2 svetainėje), su Riven bus trys globėjai. Paskutinis globėjas gali būti žinomas kaip Ahamkara. Taigi tikimybė, kad jie bus aljanse, yra pakankamai didelė. „HuskyBoost“ visada stebės sezono naujienas, todėl čia gausite pranešimą apie naujus gandus apie būsimą sezoną.

Gear boost for Destiny 2 Season of the Wish – užsisakykite iš mūsų

Kaip visada, po naujojo sezono atnaujinimo bus tiek pavarų, tiek amp; ginklai jame (sezono tema). Taigi mes žinome apie ginklą, pavadintą Sunshot – unikalų snaiperio šautuvą, puikų lanką ir viršūnės įrangą. „HuskyBost“ 100 % įtrauks jį į jūsų atsargas, kai užsisakysite padidinimą.

Naujas „Soon of Wish in Destiny 2“ šarvų dizainas

Sezono šarvai bus įkvėpti rinkinio, pavadinto „Didžioji medžioklė“. Pažiūrėk kur nors google vaizduose. Tai gražus komplektas (dizainas). Be to, įrankių dizaino spalvų schema bus susijusi su Defiance sezonu (paieškokite googlėje, kaip atrodo šarvai šį sezoną). Kalbant apie ginklų atnaujinimus, bus naujas lankas su kinetine energija, patobulinti puolimo šautuvai ir kt.

Šviežia & senų ginklų didinimas Norų sezone Destiny 2

Sklando gandai, kad šį sezoną bus grąžintas gerai žinomas iš pirmosios „Destiny 2“ automatinio šautuvo versijos „Chvorotsov“. Prisimenu, kad tais laikais tai buvo galingas šautuvas, todėl visi stengėsi jį gauti kuo greičiau, kad vėliau dominuotų PvP (žaidėjas prieš žaidėją).