Skip to content

Brawl Stars skatinimo paslaugos

Brawl Stars skatinimo paslaugos

~34 000 patvirtintų teigiamų atsiliepimų. Daugiau nei 50 000 stiprintuvų internete kiekvieną dieną. Vidutinis pradžios laikas: 15 minučių

Pagrindinis – „Brawl Stars“.
Sveiki, gerbiamas Kliente. Malonu jus čia matyti. Ar jus domina mūsų puikios „Brawl Stars“ skatinimo paslaugos? Tikiuosi. „HuskyBoost“ profesionalai visada pasiruošę jums suteikti visas galimas šio puikaus žaidimo paslaugas. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte dar daugiau informacijos ir „Brawl Stars“ paslaugų. Jų turime įvairių.

ImageSKUSummaryLinkTags
Brawl Stars Services-20

World’s number 1 services with guaranteed best price.
Fast start and top safety.

Go to the pagedefault
Buy Brawl Stars Account

A variety of top Brawl Stars accounts.

Go to the pagedefault

Kodėl turėtumėte įsigyti „Brawl Stars Boosting Services“?

Gerai, dabar būkime tikri. „Brawl Stars“ kiekvienam žaidėjui suteikia daug malonumo. Tačiau kai kurios šio žavaus žaidimo užduotys yra sunkios ir atima daug laiko. Kaip tik šiuo tikslu norime Jums pasiūlyti savo puikias paslaugas. Mes turime jų čia daug mažiausiomis kainomis. Taigi kiekvienas mūsų klientas ar eilinis „Brawl Stars“ žaidėjas gali sau tai lengvai leisti. Atnaujinę kai kurias užduotis galite prarasti visas žaidimo teikiamas pramogas. Norėdami to išvengti, sukūrėme specialią komandą, kuri atliks visas norimas užduotis, fermas ir pan.

Pirmyn ir gaukite atlygį neįdėdami jokių pastangų. Tai skamba nuostabiai, ar ne? Kad ir kas tai būtų, nuo jūsų rango padidinimo iki norimo trofėjų kiekio – Husky profesionalai gali susitvarkyti su viskuo. Turėdami greičiausią pristatymą ir mažiausias kainas, taip pat galite įtraukti kokybiškas HuskyBoost paslaugas.

Ar žinojote, kad vos tik gausime Jūsų užsakymą – pradėsime su juo dirbti, kad pristatymo laikas būtų kuo greitesnis?

Trofėjų įsigijimas

Šio tipo trofėjų galite gauti, jei žaisite kai kuriuose „Brawl Stars“ renginiuose. Kiekviena komanda, kuri išgyvens įvykį ir jį laimės – gaus didžiulį kiekį trofėjų. Turėkite omenyje, kad jei pralaimėsite – visi gauti trofėjai dings. Jūsų trofėjai už pergalę bus susiję su kiekvienu atitinkamu jūsų pralaimėjimu, jei skaičiuosime kovotojus.

Kalbant apie sezonų padidėjimą „Brawl Stars“

Žaidimas suteiks mums galimybę dalyvauti sezonais. Kiekvieną sezoną bus galima žaisti dviejų savaičių ciklais. Iš naujo nustatykite dieną pirmadienį. Logika gana paprasta tuo atveju, jei turite bent penkis šimtus trofėjų – prarasite pusę, pavyzdžiui, du šimtus penkiasdešimt, viršijant penkis šimtus. Žetonų, kuriuos gausite, skaičius priklausys nuo visos jūsų turimos sumos. Taigi, jei norite turėti daug apdovanojimų – gaukite daug žetonų ir amp; trofėjų.

Reitingavimo sistema

Mes galime vertinti kiekvieną muštynių laipsnį pagal trofėjus. Taigi, yra speciali sistema, vadinama Safeguard, kuri neleis jums sumažinti savo lygio. Tiesiog eikite per reitingavimo sistemą ir gaukite atlygį už laiką.

Trofėjų kelias „Brawl Stars“ padidinimas

Kai tik pradėsite laimėti dar daugiau trofėjų, galite pasiekti etapą. Gausite unikalių apdovanojimų, pvz., atrakinkite naujus įvykius, gausite PP (galios taškus), bilietus, stebuklingų muštynių dėžutes ir net peštynes.

Trofėjų sistema „Brawl Stars“

Taigi, kai atidarysite savo nuostabias „Brawl Stars“, žaidimai gali pasiūlyti daug veiklos. Viskas priklauso nuo jūsų; jei rungtynės, kurias žaidėte, deja, blogės ir blogės – prarasite tam tikrą kiekį trofėjų iš savo sąskaitos. Vietoj to, jei jaučiatės norintys laimėti žaidimą ir būti profesionalus – žaidimas jus apdovanos trofėjais. Žaidėjai gali lengvai laikyti jus profesionalu arba noob, atsižvelgiant į jūsų rangą ir trofėjus.

Jei jūsų Brawler rangas yra aukštas – galite prarasti daug trofėjų, jei nelaimėsite rungtynių. Taigi, sudėtinga žaisti aukštose gretose. Tačiau iš tiesų yra puiki galimybė laimėti dar daugiau trofėjų. Taigi, statymai yra dideli, kai žaidžiate aukštesniuose reitinguose. Už kiekvieną įgytą lygį būsite apdovanoti dešimčia žetonų.

Kaip gauti daugiau trofėjų?

Iš esmės tai sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, pareikalaus iš jūsų daug pastangų ir nervų. Nesmagu gauti norimą atlygį, nes sugaišite daug asmeninio laiko ir linksmybių žaisdami „Brawl Stars“. Yra daug galimybių gauti dar daugiau trofėjų ir reitingų, pavyzdžiui, prisijungti prie kai kurių renginių ar atlikti sezono užduotis. Galime jus išmokyti daugybės žaidimo strategijų, taktikos ir t. t. Jūs taip pat turite žinoti savo ir priešų peštynes.

Kadangi visi jie turi keletą savaitės vietų, mes nemeluosime; mūsų profesionalai tiki, kad kiekvieną mačą galima laimėti, jei žinote tikslias savo ir priešo strategijas ir silpnąsias vietas. Norėdami gauti norimą kiekį trofėjų, turite užsisakyti paslaugą iš mūsų. Jūsų užsakymą užbaigsime kuo greičiau.

Pirmaujančiųjų sąrašų sistema

Tai visada susiję su varžybiniais žaidimais. Kad būtų vadovų valdyba. Iš esmės todėl daugelis žmonių žaidžia tokio tipo žaidimus, pvz., „Brawl Stars“. Kiekvienas peštynės suskirstomas į reitingą ir įtraukiamas į lentelę pagal žemyną, iš kurio jis yra, arba jų tautą. Kaip minėjome anksčiau, reitingų sistema priklauso nuo trofėjų skaičiaus.

Negana to, galite atrakinti bendrą lyderių lentelę. Tokio tipo lenta skaičiuos kiekvieną peštynių trofėjų bakstelėjimą. Tai vadinama ištisais trofėjais. Šią lentą galite rasti pagrindiniame Brawl Stars meniu.